web tasarım,Web Tasarım,Antalya Web Tasarım,web tasarım antalya,antalya web tasarım,antalya web tasarım firmaları,antalya yazılım,antalya web , Hizmetleri Veren Dijital Ajans

Web Tasarım

Web Tasarım

Siz Hayal Edin Biz Yapalım..

Dijital Maske web tasarım konusunda profesyonel ve deniyimli ekip üyeleri ile sizlere web tasarım ve tasarım hizmeti sunar.

2019 yılında bir araya toplanan uzman ekibimizle, bir çok profesyonel işler yaptık.Yaptığımız projelerde yenilikçi fikir, kullanıcı dostu arayüz ve tasarımlar sunmaktayız.
Dijital Maske hazır tasarımlar ve yazılımlardan uzak durma politikası ile firmaların veya şahısların istek ve proje yapılarana uygun ve Google politikalarını göz önünde bulundurarak W3 kurallarına uygun tasarımlar yapmaktadır.

Web Tasarım geliştirme sürecimizde, tüm kullanıcılara ve cihazlara uyumlu son teknoloji ile donatılmış tasarımlar üretmekteyiz.Hayal ettiğiniz tasarımı sizlere sunmak birinci hedefimiz.
Kurumsal projelerde firmanın kişisel renkleri ve marka kişiliği dikkate alınarak tasarımlar oluşturulmaktadır.

Özel Tasarımlı Web Sitelerin Farkı Nedir?

Kişiye özel tasarımlı web siteleri hem kullanıcı dostu hemde google tarafından daha dikkat çekicidir.Sıradan olanı kimse sevmez.
Farklı ve özgün tasarımlarla, web tasarım firmaları ile alacağınız tasarım hizmeti sonucunda müşteri potansiyelinizi hayal ettiğiniz konuma çıkarabilirsiniz.
Sizlerde profesyonel tasarım hizmeti almak istiyorsanız Dijital Maske olarak bu işte sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bize ulaşabilir ve hızlıca teklif alabilirsiniz. 

Mobil Uyumlu (Responsive) Tasarım?

Mobil uyumlu tasarım telefon, tablet ve bilgisayarlarda tasarlanan sayfanın ekran üzerine dağılmadan tam oturması anlamına gelmektedir.Aynı zamanda cihazlara ve ekran boyutlarına göre listelenecek ögelerin değişiklik göstermesi anlamınada gelmektedir.

Neden Mobil Uyumlu Sayfalar Tasarlanmalıdır?

Sayfaları ayırarak cihaz tipine göre optimize etme olanağı sağlamaktadır.Mobil uyumlu web sayfaları bu sayede yüksek kullanıcı deneyimi sağlamaktadır.Kullanıcıların ilgisini çekecek şekilde cihazlara göre optimize edilmelidir.Günümüz arama motoru algoritmalarında mobil uyumlu tasarımlar sıralamalarda daha üst sıralarda listelenmektedir.İyi optimize edilmiş ve %100 Responsive sayfalar sizi potansiyelinize ulaştırır.

Yönetim Paneli(CMS) Nedir?

Oluşturulan web sitenizin yönetmini hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kontrol etmenizi sağlayan sistemdir.Web sayfaları statik ve dinamik olarak ikiye ayrılır.Statik web sayfalarında teknik bilgi olmadan sayfanıza içerik ekleyip güncelleyemezsiniz.Dinamik Yönetim Paneli olan web sayfalarında panel aracılığı ile hiçbir kod bilgisine ihtiyaç duymadan sayfalarınıza içerik ekleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.Dijital Maske olarak yaptığımız tüm tasarım ve web sayfalarında dinamik web sayfaları inşaa etmekteyiz.

Arama Motoru Optimizasyonu(SEO)

Google ve diğer arama motorlarının anlayacağı şekilde arama motoru algoritmalarına göre uygulanan tekniklerdir.Web tasarımın görsel olarak güzel görünmesi haricinde arama motoruna tam optimize edilmiş olmasıda önemlidir çünki optimize olmayana web sayfaları kullanıcı çekemez.

Projelerinizi hayata geçirmek istermisiniz?

Bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın +90 (537) 926 92 77